Dołącz do nas, bądź Niezależna. Cotygodniowe spotkania w CPK.


Do udziału w grupie zapraszamy kobiety borykające się z uzależnieniami i zaburzeniami odżywiania. Żyjemy w czasach, kiedy nie wypada mieć wad, należy być idealnym. Kobiety, które nie spełniają kierowanych pod ich adresem oczekiwań zarówno jeśli chodzi o role społeczne jak i obowiązujący kanon urody nierzadko popadają w uzależnienia, cierpią na zaburzenia odżywiania. Trudno jest im przyznać się, że mają problem , bo często są surowiej oceniane niż mężczyźni.

Chcemy pokazać, że uzależnienia i zaburzenia odżywiania to choroby z którymi można wygrać i nie należy sie ich wstydzić. Ważne jest zrozumienie, wejrzenie głęboko w siebie oraz wsparcie. Nie potrafiłaś sobie poradzić z wieloma sytuacjami, nie dbałaś o siebie. Najwyższy czas powiedzieć sobie dość, mogę zmienić swoje życie. Dołącz do naszej grupy! Razem będzie nam łatwiej!

Podczas spotkań będziemy omawiały zarówno problemy dnia codziennego jak i mechanizmy kierujące uzależnieniami, będziemy dawać sobie wsparcie mentalne i merytoryczne.
Skoro ja mogłam się uporać z uzależnieniem i mogę być szczęśliwa to i Ty możesz. Daj sobie szansę! Nie pozwól sobie na stratę kolejnego dnia! Zapraszamy!

Prowadząca: Ilona Felicjańska – modelka, II wicemiss Polonia z 1993 roku- zna problem uzależnienia z autopsji. Zaangażowana w działalność charytatywną, wspieranie osób uzależnionych i ofiar przemocy. Swoim życiem daje przykład, że nie ma takiego upadku, z którego nie dałoby się podnieść. Autorka książek motywujących do lepszego życia

Organizując grupę samopomocową, Centrum Praw Kobiet wspiera kampanię społeczną Ilony Felicjańskiej (Nie)zależne. Projekt społeczny (Nie)zależne porusza trudny ale jakże ważny i coraz bardziej aktualny temat różnych uzależnień oraz zaburzeń odżywiania wśród kobiet. Kampania ma zmieniać stereotypy, stygmatyzację i edukować. Dawać szansę i wspierać, bo to tego najczęściej potrzebują osoby uzależnione. Tak niewiele, a zarazem tak wiele.


Grupa rusza 30 listopada i będzie odbywała się w każdą środę w godzinach od 18.00 do 19.30 w lokalu w Centrum Praw Kobiet przy ulicy Pięknej 66 A lokal 10/11.

Opłata za udział wynosi 40 zł. za spotkanie. Każda z Pań, która jest klientką CPK lub przyprowadzi koleżankę dostanie 10% rabatu. Wpłaty proszę dokonywać na konto CPK: 18 1020 1156 0000 7302 0095 8587.

Zapisy do grupy z podaniem nazwy i daty pod adresem: akademia.rozwoju@cpk.org.pl lub telefonicznie: 604402994 lub 6222517
Dochód z warsztatów przeznaczony jest na pomoc kobietom doświadczającym przemocy i ich dzieciom

www.facebook.com/events/100398330444066/